Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Bellevue

Praha 1, Karolíny Světlé 34, 11000

zpět na výpis
Tip
   
Bellevue

Bellevue je místem špičkové gastronomie, originálního evropského/českého designu, tradice ale i nejprogresivnejších evropských trendů.

Telefon:+420 222 221 443
Kategorie: gastro|restaurace

Naše kuchyně kombinuje ty nejlepší suroviny a nevšední ingredience v rytmu současných světových kulinářských trendů. Menu v nápaditém aranžmá s citem pro detail snoubíme s prémiovými víny z významných evropských apelací.

Kuchařský tým je pozorný k vašim přáním a chuťovým vjemům. Naše obsluha se s vámi snadno domluví díky znalosti hned několika světových jazyků a ráda vás provede všemi detaily, které vaši návštěvu Bellevue pozvednou na nezapomenutelný zážitek. Užijte si naši královskou péči.

Karolíny Světlé 34
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Nadopujeme vás cukrem v nově otevřené pobočce Waf-Waf v Palladiu. Pak si skočíte na jedno do Old Smíchov Pub. A veselou mysl udržíte i na kurzech malování v nové škole. Otevřela i kočičí kavárna nebo mexické bistro.

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Doporučujeme vyzkoušet: