Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Bellevue

Praha 1, Karolíny Světlé 34, 11000

zpět na výpis
Tip
   
Bellevue

Bellevue je místem špičkové gastronomie, originálního evropského/českého designu, tradice ale i nejprogresivnejších evropských trendů.

Telefon:+420 222 221 443
Kategorie: gastro|restaurace

Naše kuchyně kombinuje ty nejlepší suroviny a nevšední ingredience v rytmu současných světových kulinářských trendů. Menu v nápaditém aranžmá s citem pro detail snoubíme s prémiovými víny z významných evropských apelací.

Kuchařský tým je pozorný k vašim přáním a chuťovým vjemům. Naše obsluha se s vámi snadno domluví díky znalosti hned několika světových jazyků a ráda vás provede všemi detaily, které vaši návštěvu Bellevue pozvednou na nezapomenutelný zážitek. Užijte si naši královskou péči.

Karolíny Světlé 34
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!

Doporučujeme vyzkoušet: