Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

The Barrister Coffee & Wine

Praha 1, Štěpánská 629/59, 11000

zpět na výpis
 
The Barrister Coffee & Wine

Kavárna v srdci Prahy, kde se setkávají zdánlivě nesouvisející světy gastronomie, advokacie a umění.

Kategorie: kultura|galeriegastro|kavárny

The Barrister je obhájce… bude hájit vaše právo si v ruchu Prahy užít klidný šálek kávy, anebo ochutnat pečlivě vybraná vína od zkušených vinařů.

Jsme místem, kde se setkávají zdánlivě nesouvisející světy advokacie, gastronomie a umění.  Chceme být místem, kde se budete setkávat i vy. 

Přinášíme odpovědi na všechny potřeby vašeho všedního dne: od ranní kávy a klidného místa pro dopolední home office přes příjemné prostředí pro odpolední pracovní schůzku až po elegantní a kulturou a stylem pulzující volbu pro večerní posezení s přáteli.  Chceme být nejen skvělou kavárnou, ale i místem pro vznik nové a vzájemně se inspirující komunity.

Otevírací doba:
Po-Pá: 08:00 - 22:00
So: 12:00 - 22:00
Ne:Zavřeno

Štěpánská 629/59
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: