Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Starbucks Pražský hrad

Praha, Pražský hrad, 11000

zpět na výpis
Tip
 
Starbucks Pražský hrad

Kavárna Starbucks v nejatraktivnější turistické lokalitě hlavního města je umístěna v těsném sousedství katedrály svatého Víta.

Kategorie: gastro|kavárny

Kavárna Starbucks v nejatraktivnější turistické lokalitě hlavního města je umístěna v těsném sousedství katedrály svatého Víta, konkrétně na nádvoří historické budovy Nového proboštství na náměstí U Svatého Jiří. Jedná se již o druhou pobočku Starbucks v areálu Pražského hradu.

Moderně pojatý designový interiér, vyvedený ve světlých přírodních barvách, nabízí na rozloze 302 čtverečních metrů 54 míst k sezení, dalších 72 míst pak poskytuje letní zahrádka. Součástí kavárny jsou rovněž zcela nové digitální menuboardy, které se budou postupně rozšiřovat i do dalších poboček.

„Lokalita Pražského hradu je pro nás splněným snem a také velkým závazkem. Neopakovatelná historická atmosféra posune kávový zážitek ve Starbucks na zcela novou úroveň. Věřím, že naši věrní zákazníci i zahraniční turisté budou nadšeni stejně jako my,” uvedl Grzegorz Kazmierczak, regionální provozní ředitel Starbucks pro Českou republiku a Slovensko.

Pražský hrad
Praha, 11000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: