Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Sakura's Restaurant

Praha 5, Řevnická 1, 15521

zpět na výpis
 
Sakura's Restaurant

Nově otevřená pobočka Sakura’s running sushi na Zličíně.

Kategorie: gastro|restaurace

NAŠE RESTAURACE
Naše restaurace spojují poskytování kvalitního servisu, asijské kuchyně, sushi specialit. Skvělou chuť našich pokrmů podpoří moderní designové interiéry našich restaurací. Věříme, že design podtrhne zážitek z Vašeho jídla! V našich restauracích se snažíme skloubit moderní prvky nadčasového designu společně s Asijskou kulturou známou svou dekorativností. Naše restaurace najdete již v několika městech napříč Českem: Praha , Brno, Liberec, Pardubice.

NÁŠ KONCEPT
Naší specializací je asijská kuchyně, která si u zákazníků v Česku získává stále větší oblibu. Nejbližší se pro nás stála Japonská kuchyně, zde si můžete vybrat např. z velké škály tradičního SUSHI. Sushi kousky obsahují tepelně nezpracované rybí maso, které je bohaté na bílkoviny a další tělu prospěšné minerály. Samozřejmě v naší nabídce nechybí i vegetariánské verze sushi nebo čím dál oblíbenější smažené sushi. Naše nabídka je bohatá a náš zájem si získala i čínská kuchyně a vietnamská kuchyně. To vše podpoří tradiční čaje s nejlepší chutí, vín a dalších nápojů.

NAŠE HODNOTY
Co nás opravdu těší na srdci, je úsměv našich klientů, a jejich spokojenost. Zákazníci jsou pro nás na prvním místě. Naším záměrem je kvalitní surovina za přijatelnou cenu a zároveň příjemný pocit zákazníků.

Řevnická 1
Praha 5, 15521
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: