Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Azyl78

Praha 7, Výstaviště Holešovice, 17000

zpět na výpis
Tip
 
Azyl78

Místo s geniem loci, kde se kulturní zážitky servírují v zeleném srdci parku. Račte vstoupit do divadelního šapitó Azyl78, azylu Jatek78.

Kategorie: kultura|divadla, ostatní, hudba

Již potřetí postaví Jatka78 šapitó v zeleném srdci Stromovky! Přijďte za kulturou nebo na pivo. Stan otevřeme v dubnu představením, co je trochu novocirkusovým kabaretem, trochu koncertem a hlavně zážitkem, který spojí všechny věkové generace a přenese nás do světa textů Michala Horáčka. A také do imaginativního světa company Cirk La Putyka. Poté hrajeme naše favority vypiplané do posledního detailu. Novocirkusové Cesty a hudebně-taneční Knihu džunglí.

Scénu provozuje naše parta divadelníků z Jatek78 od roku 2020. Stan pro 550 diváků ušili na míru cirkusoví mistři v Itálii. Jako malířské plátno jeho vnější stranu použil výtvarník Lukáš Musil. Vtiskl mu svůj rukopis v podobě černých linií a symbolů a z šapitó tak vytvořil rozměrný umělecký objekt. 

Na pořízení Azylu78 nám přispěl Magistrát hlavního města Prahy. Děkujeme!

Hned vedle venkovní scény najdete bar Džungle BKAO. Přes den nabízí klidné posezení třeba při procházce Stromovkou, večer pulzuje nezaměnitelnou energií a proměňuje se v místo plné života. Po většinu času zde nechybí rychlé občerstvení v podobě food trucků.

Výstaviště Holešovice
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: