Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Sauny Beer Spa

Praha 5 - Smíchov, Zborovská 814/19, 15000

zpět na výpis
Tip
Sauny Beer Spa

Sauny Beer Spa centrum nabízí 4 privátní místnosti k relaxaci, kde každý najde soukromí a pocítí příjemnou atmosféru finské sauny a pivních lázní

Telefon:+420776557934
Kategorie: lifestyle|Relax

Soukromé pivní lázně a sauny - odřízněte se od vnějšího světa a jeho problémů a dopřejte svému tělu a hlavě relaxaci a uvolnění. Privátní místnosti pomůžou uskutečnit ničím nerušený zážitek. Stačí si položit otázku: “Chtěl bych dneska k té sauně pivní lázně, vířivku nebo ochlazovací bazének?”. Nabízíme všechny možnosti, navíc jsou v každé místnosti měkoučké postele ze slámy.

V ceně jsou vždy ručníky, prostěradla, župany, gumové přezůvky a džbánek vody s citronem. Kdybyste si přáli třeba metličku, čepici do sauny, pivní kosmetiku nebo ovocnou mísu se šampaňským - vše umíme zařídit. Prostory jsou jako stvořené pro dvojice, skupiny přátel nebo i menší firemní akce. No a kdyby to bylo málo, tak každou další hodinu u nás máte o 15 % levnější.

Zborovská 814/19
Praha 5 - Smíchov, 15000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: