Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Malé divy - pekárna

Praha, Urxova 10, 18600

zpět na výpis
Tip
 
Malé divy - pekárna

Nová pekárna, kde si pochutnáte na české klasice i nadýchaném tousťáku.

Kategorie: gastro|cukrárny a lahůdky, gastro prodejny

Housky, rohlíky, toustový chleba, loupáky, ovocné koláčky, pražské koláče, buchty, obložené housky a spoustu dalších čerstvě upečených dobrot. V Malých divech vám bude obzvlášť po ránu přecházet zrak. Nemáte co ke snídani, zapomněli jste doma svačinu, honí vás mlsná nebo potřebujete koupit něco na večeři? Zamiřte do nové karlínské pekárny, která sází na poctivost i bohatou nabídku.
Malé divy mají otevřeno každý všední den a v sobotu dopoledne. Jak už je v pekárnách zvykem, ten největší výběr je samozřejmě hned ráno. To tu pak na vás čeká pult plný sladkého a slaného pečiva. Od křupavých rohlíků až po vynikající pražské koláče. V pekárně si můžete také posedět a vychutnat si snídani. Kromě klasické pultové nabídky vám tu připraví palačinky s marmeládou, domácí granolu s jogurtem nebo třeba klasiku z dětství – rohlík s máslem, marmeládou a kakao. Nechybí ale ani káva. Tu dělají filtrovanou a zrnka odebírají z výběrové pražírny Candycane coffee. Když počasí dovolí, posedět se dá venku, kde jsou dva malé stolečky, nebo uvnitř na barových židlích. 

Otevřeno
Pondělí - Pátek 8:00 - 16:00
Sobota 8:00 - 11:00
Neděle - ZAVŘENO

 

Urxova 10
Praha, 18600
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: