Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Polífkárna - Flora

Praha 3, Jičínská 10, 13000

zpět na výpis
 
Polífkárna - Flora

Vývar, nebo krémová? Vegetariánská, nebo masová? Teplá, či studená?

Kategorie: gastro|občerstvení, restaurace, ostatní

My v Polífkárně, jsme milovníci polévek, které vaříme každý den čerstvé, z čerstvých a kvalitních surovin, bez glutamátu, barviv a konzervačních látek. Každý pracovní den nabízíme minimálně 4 druhy ten den uvařených polévek, z nichž jsou vždy alespoň dvě bezlepkové a jedna veganská.

Náš polévkový repertoár čítá více jak 80 druhů polévek z celého světa – od české klasiky, přes thajskou s kokosovým mlékem, ukrajinský boršč, polský bigos, indický dal, až po japonskou miso soup. Nezapomínáme ani na letní sezónu, kdy si u nás pochutnáte na polévce studené.

Poctivá polévka umí zasytit, zahřát, skvěle chutná, a přesto nemusí zevšednět!
Spolu s polévkami pro Vás máme vždy připravené také čerstvé saláty, slané a sladké koláče, ciabatty a croissanty, z čehož si lze sestavit vydatný oběd či lehkou svačinu.

Jičínská 10
Praha 3, 13000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: