Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

MUNDO Picante

Praha 10, Krymská 8, 10100

zpět na výpis
 
MUNDO Picante

Prodej tradičních, pečlivě vybraných mexických specialit a takeaway tacos burritos, quesadillas, nachos.

Kategorie: gastro|gastro prodejny, občerstvení

Obchod: Prodej tradičních, pečlivě vybraných mexických surovin – salsy, papričky, pálivé omáčky, fazole, mouky, pšeničné i kukuřičné tortilly, nachos chipsy, koření a dalších.

Takeaway ochutnávka: Autentická tacos, burritos, quesadillas, nachos v obměňovaných variantách - hovězí (de res), vepřová (de cerdo), kuřecí (de pollo) a vegetariánská (vege) – se salsou roja i verde, mexickým salátem pico de gallo, guacamole a koriandrem.

Otevřeno pondělí až sobota 18:00 - 23:00.

Krymská 8
Praha 10, 10100
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Nadopujeme vás cukrem v nově otevřené pobočce Waf-Waf v Palladiu. Pak si skočíte na jedno do Old Smíchov Pub. A veselou mysl udržíte i na kurzech malování v nové škole. Otevřela i kočičí kavárna nebo mexické bistro.

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

Vybrali jsme 13 nejzajímavějších saun v Praze. Kdy mají otevřeno? Kolik stojí vstup? Kde nabízejí něco navíc? Vše najdete v jednom přehledném článku. A pokud byste si nevybrali, máme pro vás jedno mrazivé překvapení na závěr...

Doporučujeme vyzkoušet: