Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Banh Mi Makers

Praha, Dlouhá 39, 11000

zpět na výpis
 
Banh Mi Makers

Tradiční vietnamské bagety zde pečou několikrát denně, abyste dostali svou banh mi vždy čerstvou a přesně podle tradičního receptu.

Telefon:608 967 210
Kategorie: gastro|občerstvení, restaurace

Bagety pro vás pečou několikrát denně, abyste dostali svou banh mi vždy čerstvou a přesně podle tradičního receptu. Inspiraci pro jednotlivé druhy baget nesesbírali nikde jinde, než přímo ve Vietnamu a za kvalitu každé z nich se mohou zaručit. Teď už je jen na vás, kterou si vyberete.

Kromě Banh Mi vám zde rádi nabídnou i další vietnamská jídla. Pochlubit se mohou tradičním Pho, které připravují z dvanáctihodinového vývaru, nebo rýžovými rolkami Banh Cuon. V nabídce rozhodně nechybí ani saláty jako Bunbonambo, nebo oblíbený Chefs salad s mangem a krevetami. V nabídce také najdete vždy čerstvé freshe, vietnamskou kávu i spoustu dalšího

Dlouhá 39
Praha, 11000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Máte hlad? Hledáte inspiraci do šatníku? Nebo chcete ulovit nové zážitky v metropoli? Mrkněte na 11 nováčků na pražské módní, oděvní i gastro scéně.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!

Doporučujeme vyzkoušet: