Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Červený Jelen

Ptaha, Hybernská 5, 110 00

zpět na výpis
Tip
Červený Jelen

Červený Jelen, je od podzimu 2019 nová katedrála plzeňského piva v nádherném prostoru Šporkovského paláce v centru Prahy.

Telefon:724 617 696
Kategorie: gastro|bary a pivnice, restaurace

Červený Jelen, je od podzimu 2019 nová katedrála plzeňského piva v nádherném prostoru Šporkovského paláce v centru Prahy, která v sobě kombinuje ducha tradičních českých hospod s moderním pojetím gastronomie i servisu.

Za Červeným Jelenem stojí lidé ze skupiny Hospodska, kteří milují dokonalé plzeňské pivo, skvělé jídlo a perfektní servis. Šéfkuchařem Červeného Jelena je Marek Fichtner a provoz řídí Radek Tureček.

Dokonale čepovaný tankový plzeňský Prazdroj.
Osobité menu z tradičních surovin a vyzrálých mas z unikátního grilu.
 

Červený Jelen s nikým nesoutěží a nikoho neporáží. Tak jako jelen v přírodě. Kráčí svébytně vpřed, s kubistickou hřívou a třináctitankovým parožím. Čepuje dokonale ošetřené plzeňské pivo a servíruje jídla, která Čech i cizinec po názvu zná, ale chutí jej uhranou a otevřou mu obzory. Tak, jako se Česko otevírá světu, mu bude svým pojetím vždy otevřen i Červený Jelen.
 

Červený Jelen zve k hodovnímu stolu bez špetky škrobu, ale s grácií a osobitým českým výčepním šarmem. Je to nová katedrála plzeňského piva, postavená s plzeňskou láskou k pivu pro všechny Čechy i pro ty, kteří je za tuto lásku k pivu obdivují.

Hybernská 5
Ptaha, 110 00
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

V nové restauraci El Camino ochutnáte španělskou kuchyni. V novém bistru Aperitivo na vás dýchne italský temperament. Nebo můžete ztratit hlavu v novém muzeu s díly katalánského umělce Salvadora Dalího.

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

Vybrali jsme pro vás 11 nejzajímavějších saun v Praze. Kdy mají otevřeno? Kolik stojí vstup? Kde nabízejí něco navíc? Vše najdete v jednom přehledném článku. A pokud byste si nevybrali, máme pro vás jedno mrazivé překvapení na závěr...

Doporučujeme vyzkoušet: