Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Bohemian Bistro

Praha, Na Kampě 497/3, 110 00

zpět na výpis
Tip
 
Bohemian Bistro

Bohemian Bistro vzniklo ve snaze nabídnout něco originálního a dostupného návštěvníkům Kampy a Karlova Mostu.

Telefon:731 767 720
Kategorie: gastro|občerstvení, restaurace

Bohemian Bistro se zrodilo z touhy udělat něco nového, něco jiného a pro nás nepoznaného. Vytvořit destinaci pro místní a také pro turisty přímo u Karlova Mostu. Chtěli jsme stvořit světlý a pozitivní prostor, kde dobré jídlo, pití a prima atmosféra budou hrát hlavní roli. Naší touhou je, aby celkový pocit a dojem z Bistra byl pohodový a prostě fajn.

Všechno v nabídce má být hezké a cenově dostupné. Kampa, kde nás najdete, si takové místo už dlouho zasloužila. Naše jídlo a pití má být lehké a zdravé a má ve Vás vyvolat chuť se k nám zase vrátit a ochutnat zbytek naší nabídky. Věříme, že se nám to podařilo.


Otevřeno pondělí až neděle 8:30 - 18:30.

Na Kampě 497/3
Praha, 110 00
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!

Doporučujeme vyzkoušet: