Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Screenshot

Praha, Petrské náměstí, 110 00

zpět na výpis
 
Screenshot

Do Screenshotu se nechodí jen kvůli filmovým projekcím, ale také také kvůli atmosféře, výjimečné společnosti a unikátnímu baru.

Telefon:776 586 632
Kategorie: kultura|galerie, kina, ostatnízábava|gastro|bary a pivnice

Screenshot na Petrském náměstí je univerzálním prostorem pro znalce skvělých filmů a nabízí atmosféru čistého a útulného uměleckého prostoru s profesionální tvorbou filmových programů a vysoce kvalitní zvukovou a video produkcí.
Před projekcemi a po nich si mohou hosté vychutnat nabídku výjimečného koktejlového baru, využít zdejší knihovnu nebo si užít prohlídku některé z četných výstav. Kapacita prostoru je až 120 hostů. Prostor Screenshot je otevřen pro místní a mezinárodní vizuální umělce.

Petrské náměstí
Praha, 110 00
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!

Doporučujeme vyzkoušet: