Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Wildflower

Praha, Slezská 756/14, 12000

zpět na výpis
Tip
 
Wildflower

Wildflower je místem, kde se městský ruch prolíná s harmonickou přírodou.

Telefon:608 154 676
Kategorie: gastro|bary a pivnice, občerstvení

Existuje pár, pro někoho možná nepatrných, přesto však důležitých, detailů, které dělají Wildflower výjimečným podnikem. Není to jen samotné místo, signature drinky ani jídlo, které zde podávají. To, co Wildflower odlišuje od ostatních, je vášeň a nadšení pro práci, kterou zde dělají. Ať už v podobě koktejlů, kávy nebo hudby... nic ovšem nepřekoná to, co je zdehlavním posláním. Totiž abyste se tu necítili jen dobře, ale jedinečně.

Ve Wildflower vědí, že existuje mnoho míst, kde můžete trávit svůj, pevně však věří tomu, že každá návštěva zde bude nezapomenutelným zážitkem. V prvním patře najdete útulnou kavárnu, kde si můžete vychutnat výběrovou kávu nebo domácí dort. Nebo si skočte na něco ostřejšího do cocktail lounge ve spodním patře.

Ať už se jedná o snídani, obchodní jednání nebo jen o odpočinek s přáteli po náročném dni či noci, slibujeme, že se zde budete cítit jako náš jediný host.

Slezská 756/14
Praha, 12000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Co dělat doma s dětmi, aby se neukousaly nudou a zároveň abyste je vy nemuseli zakousnout? Máme pro vás tipy na pohádky (filmové i audio), online vzdělávací videa, ale i doporučení, kde si můžete půjčit pokročilé sady LEGO...

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

Autokino, drive-in biják, promítačka na kolečkách... Říkejte si tomu, jak chcete. Kde všude v metropoli a blízkém okolí už se autokina rozjela a jaké snímky budou promítat v nejbližších dnech?

Doporučujeme vyzkoušet: