Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Spojka Karlín

Praha, Pernerova 35, 18000

zpět na výpis
   
Spojka Karlín

Místo, kde si k jednomu stolu sedne vegan, vegetarián i milovník masa a každý dostane na talíři jídlo, které dává smysl.

Telefon:226 203 888
Kategorie: gastro|restaurace

Veškerá jídla, která zde servírují, připravují od základu za použití čerstvých surovin. Místní kuchaři Honza s Barisem mají vlastní zahrádky, na kterých pěstují zeleninu, klíčky a bylinky. Markeťačka Petra vyrábí zero waste marmelády a manažerka Daria několik měsíců připravovala postup pro výrobu kombuchy a zázvorového piva.
Spojka se spojuje s dodavateli a projekty, kteří stejně jako oni věří, že to jde i jinak. Maso odebírají od BioParku, do kterého je zapojeno několik desítek českých ekofarem z podhorských oblastí. Pivo podávají čerstvé a nepasterizované rovnou z minipivovaru Záhora. Projekt Rekrabička zde zase pomáhá vyřešit obaly na jídlo s sebou.

Spojka nabízí promyšlený catering na míru, na kterém si pochutnají vegani, vegetariáni, bezlepkáři i milovníci masa. Ať už se bude jednat o pracovní brunch, oslavu či firemní večírek, zdejší catering nezklame.
Od listopadu 2019 nabídne Spojka moderní eventové prostory s nádechem industriálního stylu sousedící s restaurací a společně poskytující synergii i komfort služeb. Variabilní prostory s kapacitou až 200 osob budou vhodné pro konference, workshopy, firemní školení či večírky.

Pernerova 35
Praha, 18000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Každý den je dobrou záminkou pro trochu té zelené terapie. Proto jsme pro vás připravili několik tipů, kam vyrazit za zelení. Pokud jste pražští, budete je mít na dosah ruky.

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Doporučujeme vyzkoušet: