Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Kulturně komunitní centrum Zbraslav

Praha 5, Žabovřeská 1227, 15600

zpět na výpis
 
Kulturně komunitní centrum Zbraslav

KKC Zbraslav bude poskytovat služby pro širokou veřejnost od volnočasových aktivit, kurzů a kroužků pro všechny věkové kategorie.

Kategorie: kultura|ostatní

KKC Zbraslav bude poskytovat služby pro širokou veřejnost od volnočasových aktivit, kurzů a kroužků pro všechny věkové kategorie až po odbornou pomoc v rámci sociálních projektů jako poradny pro rodinu, vzdělávání, mezigenerační projekty, doprovázení rodin v krizové či problémové situaci a prevence patologických jevů. Běžný provoz se bude odehrávat ve dvou budovách. Jedna je určena pro malé děti s rodiči, samotné předškoláky a dospělé. Druhá pro školáky a studenty především ve formě klubu s prvky nízkoprahového zařízení. Obě budovy mají vstup přes terasu do zahrady a celý objekt je zcela bezbariérový. Uvnitř se nachází multifunkční sály, výtvarné dílny, "setkávárny", poradny a učebny.

Žabovřeská 1227
Praha 5, 15600
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na místa, kde jste ještě zaručeně nebyli. Poradíme vám, kde si dát ta nejlepší křidýlka, kde najdete automatizovanou kantýnu nebo kde oslavit narozeniny vašeho psa.

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

Ať vás ani nepadne zapínat televizi! Máme pro vás pět tipů, kam vyrazit s dětmi, když je za okny zrovna nečas. Co třeba chytat ryby v muzeu, zkusit najít králíka v rádiu nebo si vytvořit vlastní plechový hrnek?

Doporučujeme vyzkoušet: