Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Kulturně komunitní centrum Zbraslav

Praha 5, Žabovřeská 1227, 15600

zpět na výpis
 
Kulturně komunitní centrum Zbraslav

KKC Zbraslav bude poskytovat služby pro širokou veřejnost od volnočasových aktivit, kurzů a kroužků pro všechny věkové kategorie.

Kategorie: kultura|ostatní

KKC Zbraslav bude poskytovat služby pro širokou veřejnost od volnočasových aktivit, kurzů a kroužků pro všechny věkové kategorie až po odbornou pomoc v rámci sociálních projektů jako poradny pro rodinu, vzdělávání, mezigenerační projekty, doprovázení rodin v krizové či problémové situaci a prevence patologických jevů. Běžný provoz se bude odehrávat ve dvou budovách. Jedna je určena pro malé děti s rodiči, samotné předškoláky a dospělé. Druhá pro školáky a studenty především ve formě klubu s prvky nízkoprahového zařízení. Obě budovy mají vstup přes terasu do zahrady a celý objekt je zcela bezbariérový. Uvnitř se nachází multifunkční sály, výtvarné dílny, "setkávárny", poradny a učebny.

Žabovřeská 1227
Praha 5, 15600
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Nadopujeme vás cukrem v nově otevřené pobočce Waf-Waf v Palladiu. Pak si skočíte na jedno do Old Smíchov Pub. A veselou mysl udržíte i na kurzech malování v nové škole. Otevřela i kočičí kavárna nebo mexické bistro.

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

Vybrali jsme 13 nejzajímavějších saun v Praze. Kdy mají otevřeno? Kolik stojí vstup? Kde nabízejí něco navíc? Vše najdete v jednom přehledném článku. A pokud byste si nevybrali, máme pro vás jedno mrazivé překvapení na závěr...

Doporučujeme vyzkoušet: