Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Restaurace Bockem

Praha, Elišky Peškové 1095/5, 15500

zpět na výpis
 
Restaurace Bockem

Nová restaurace Bockem na Smíchově plní sen šéfkuchaře Ondřeje Kynčla i příznivců špičkové gastronomie bez kompromisů.

Kategorie: gastro|restaurace

Koncept nové restaurace Bockem je založen na zkušeném kuchařském týmu v čele s Ondřejem Kynčlem, kvalitních sezónních surovinách, zpracovaných moderními úpravami. Třetím pilířem jsou nevšední kombinace chutí v autorských receptech. „Touha kráčet po vlastní cestě a nabízet jídlo a pití připravené poctivě a bez kompromisů nás navedla vytvořit prosté místo, které však odkrývá veškerou péči a um, jenž nás definuje," říká Ondřej Kynčl s poukazem na fakt, že Bockem rozhodně nebude nedostupný luxusní restaurant. Spíš menší lokál, ve kterém se snoubí jednoduchost a strohost bistra společně se zážitkovou gastronomií.
 
Co konkrétně se bude v Bockem servírovat? Na snídani bude například croque monsieur, boudin noire, ale taky třeba krupicová kaše. A samozřejmě legendární vejce Benedikt, Ondřejův bestseller z Kavárny co hledá jméno! Večer dostanou prostor pravidelně obměňované 4–7 chodové degustace, v menu nebudou chybět foie gras, tatarák ze sumce, pošírované slávky, jehněčí hřbet, telecí líčka, ravioli s popelem a šalvějí, křenové tiramisu…

Elišky Peškové 1095/5
Praha, 15500
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

V parku, pod kyvadlem, na střeše, ve vile na ostrově, v klášteře… Tam všude a na mnoha dalších místech se letos promítají filmy pod širým nebem. Tady je velký přehled 21 letních kin v Praze.

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

Zajímavým trendem poslední doby se stalo propojení výrobny piva s restaurací. Chcete vědět, kde se pivo vaří a designu dobře daří?

Doporučujeme vyzkoušet: