Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Amano

Praha 1, Na Poříčí 1054/48, 110 00

zpět na výpis
Tip
   
Amano

Amano je moderní italská restaurace zaměřená na pizzu gourmet.

Telefon:602 201 720
Kategorie: gastro|restaurace

Amano patří do sítě italských bister a restaurací La Collezione. Je již osmou restaurací šéfkuchaře Riccarda Lucqueho a jeho obchodního partnera Ondřeje Rákosníka. Své dveře poprvé otevřelo Amano hostům 9. března 2019, na adrese Na Poříčí 48. Stylový interiér restaurace pojme až 120 hostů. Amano má moderní mladistvý „vibe“ a nejen díky otevřené kuchyni, to v něm příjemně žije. Uvolněnou atmosféru restaurace dotváří malé cool detaily - street art či světlo neonů.

Amano je moderní italská restaurace zaměřená na pizzu gourmet. Pizza, připravená ze speciálního těsta, doplněného o prvotřídní ingredience, vám otevře nová chuťová dobrodružství. Koncept Amana stojí na social dinigu, nabízí menší porce jídel, aby hosté ochutnali více chodů z menu a podělili se o zážitek z jídla s přáteli u jednoho stolu. Menu šéfkuchaře Petra Pecky nabízí kromě pizzy gourmet, italskou pastu & risotto, maso, ryby, mořské plody i volbu bezmasých jídel. Menu doplňují italská naturální vína od Via del Vino a dezerty z bistra La Bottega Tusarova.

Co znamená Amano? „Amano“ je v italštině milovat a má i další skrytý význam.
“A mano” znamená ručně, což je i způsob, jakým denně vyrábíme těsto na naši pizzu.

Na Poříčí 1054/48
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Červen bude nabitý free-entry zážitky: Chystá se United Island, Noc muzeí, open air koncert filmové hudby i Veletrh vědy. Také vám poradíme, kde se zchladit pivem, kam zajít na film, kde oslavit Den dětí a kam vyrazit za sportem.

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

Zajímavým trendem poslední doby se stalo propojení výrobny piva s restaurací. Chcete vědět, kde se pivo vaří a designu dobře daří?

Doporučujeme vyzkoušet: