Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Wonderlust Coffee & Restaurant

Praha 2, Legerova 758/60, 120 00

zpět na výpis
   
Wonderlust Coffee & Restaurant

Japonská kuchyně, thajská kuchyně a vietnamská kuchyně

Telefon:607 806 666
Kategorie: gastro|restaurace

Wonderlust Coffee je kavárna v centru Prahy, která se zaměřuje na kolektiv. Chceme vytvořit komunitu lidí, kde si všichni budou rádi pomáhat. V dnešním světě, ve kterém chceme všechno rychle, je občas těžké se nachvilku zastavit a vzpomenout si na staré dobré časy. Proto jsme se snažili vytvořit místo, kde jsou všichni vítáni a kde si můžeme popovídat s kamarády, nachvilku zapomenout na každodenní povinnosti a stres. Wonderlust se snaží probudit snílka uvnitř každého z nás. Mít touhu objevovat nové věci, cestovat a jít za svým cílem.

Legerova 758/60
Praha 2, 120 00
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Na pražské gastronomické scéně začal nový rok 2019 více než úspěšně. Cedulku „Nově otevřeno“ najdete u více než 30 podniků. Tady je jejich přehled roztříděný po jednotlivých městských čtvrtích.

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

V metropoli najdete únikové hry velmi dobré, průměrné, ale bohužel i špatné. První únikovka otevřela v Praze přibližně před dvěma lety. Dnes najdete ve městě více než 100 únikových her. Vybrali jsme ty nejzajímavější.

Doporučujeme vyzkoušet: