Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Zookoutek Malá Chuchle

Praha 5, Malá Chuchle 8, 15900

zpět na výpis
Tip
 
Zookoutek Malá Chuchle

Zookoutek představuje ideální místo, kde lze zblízka pozorovat zvířata naší přírody, stejně jako ta, která u nás zdomácněla.

Telefon:775 018 630
Kategorie: zábava|zábava - ostatnípoznání|fauna a florapro děti|Příroda

Lesní zookoutek v Malé Chuchli je celoročně volně přístupný areál u hájovny v Chuchelském háji, kde se návštěvníci mohou z bezprostřední blízkosti seznámit se zástupci české přírody. Zookoutek představuje ideální místo, kde lze zblízka pozorovat zvířata naší přírody, stejně jako ta, která u nás zdomácněla.

Mezi obyvatele zookoutku patří například jelen evropský, prase divoké, rys ostrovid, liška obecná nebo výr velký. Nové obyvatele naší přírody zastupují třeba psík mývalovitý, nutrie říční nebo norek americký.

Zookoutek slouží také jako útočiště pro opuštěná mláďata či raněná zvířata a zázemí ekologické výchovy a lesní pedagogiky.

Malá Chuchle 8
Praha 5, 15900
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Každý den je dobrou záminkou pro trochu té zelené terapie. Proto jsme pro vás připravili několik tipů, kam vyrazit za zelení. Pokud jste pražští, budete je mít na dosah ruky.

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Doporučujeme vyzkoušet: