Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Divadlo Na Fidlovačce

Praha 4, Křesomyslova 625, 140 00

zpět na výpis
Tip
Divadlo Na Fidlovačce

Divadlo Na Fidlovačce působí v Praze už od 20. let 19. století a za dobu své existence se zařadilo mezi nejvýznamnější pražské divadelní scény.

Telefon:773 831 705
Kategorie: kultura|divadla

Vstupenky na všechna představení zakoupíte na webu www.ticketportal.cz.

**********

DNF patřilo k prvním soukromým divadelním domům v Praze. V roce 2021 oslavilo stoleté výročí. Dnes se řadí mezi přední pražské scény, a to díky progresivní dramaturgii, hereckým osobnostem, jedinečné atmosféře velkého divadelního domu a přátelskému prostředí. Jedná se o poslední dřevěnou arénu v Praze. Současný počet míst k sezení pro diváky je 480.

 

Díky repertoáru, hereckým a režisérským osobnostem, ale i výraznému marketingu je nyní ve  společnosti uznávanou kulturní institucí s rostoucím zájmem médií, tvůrců i odborné veřejnosti.

Do repertoáru Fidlovačky patří nejen komedie, světové muzikály, ale nalezne zde svou inscenaci náročnější divák a rodiny s dětmi. 

Tvářemi našeho divadla jsou i přední herecké osobnosti Jitka Schneiderová, Jiří Korn, Aneta Krejčíková, Martin Písařík, Klára Cibulková, Daniel Krejčík, David Kraus, Marek Lambora, Zdeněk Maryška, Sara Sandeva, Ludmila Molínová, Vanda Chaloupková, Tomáš Měcháček, David Novotný, Michal Dlouhý a mnoho dalších.

Před, během i po představení lze zakoupit ve foyer divadla drobné občerstvení. Platba je možná pouze v hotovosti.

 

 

Křesomyslova 625
Praha 4, 140 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: