Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Čokolaterie Vokovice

Praha 6, K Lánu 496/2, 16000

zpět na výpis
     
Čokolaterie Vokovice

Nově otevřená kavárna a čokolaterie v Praze 6 - Vokovicích. Čokoláda, snídaně, domácí dorty a dezerty vlasní výroby a výběrová káva od Kofárny!

Telefon:721 100 476
Kategorie: gastro|cukrárny a lahůdky

Prodej s sebou v době karantény: Denně od 10 - 17:00

Veškeré čokoládové výrobky, které vám v Čokolaterii nabízíme, si s láskou sami připravujeme ve vlastní přípravně přímo v kavárně. Stojíme si za každou použitou surovinou, nepoužíváme konzervanty, dochucovadla ani umělá aromata.

Kromě dezertů se specializujeme na výrobu čokoládových lanýžů, které nabízíme v mnoha, často netradičních, příchutích. Lanýže si od nás můžete, stejně jako ostatní čokoládové výrobky, odnést v dárkových balíčcích různých druhů a velikostí. Dále nabízíme ručně vyráběná čokoládová lízátka, kolečka nebo sušenky.

Naší specialitou je pravá horká čokoláda. Jedná se o rozpuštěné čokoládové pecky těch nejkvalitnějších čokolád, které podáváme s různými druhy koření formou degustace, která má za cíl našim hostům dopřát speciální nevšední chuťový zážitek.

Velkou pozornost u nás věnujeme i přípravě kávy a ostatních nápojů. Spolupracujeme s českou pražírnou výběrové kávy Kofárna.

Otvírací doba:
Út - Pá: 8:00 - 20:00
So - Ne: 9:00 - 20:00

K Lánu 496/2
Praha 6, 16000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Pokud nemáte zavirovaný počítač nebo mobil, servírujeme vám extra menu, co na těch internetech v nouzovém stavu sledovat. Není to kompletní TV program všeho, co vysílají online, ale především výběr toho, co nás v redakci baví a co se nám líbilo.

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

Autokino, drive-in biják, promítačka na kolečkách... Říkejte si tomu, jak chcete. Kde všude v metropoli a blízkém okolí už se autokina rozjela a jaké snímky budou promítat v nejbližších dnech?

Doporučujeme vyzkoušet: