Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

SmetanaQ Café & Bistro

Praha 1, Smetanovo nábřeží 334/4, 11000

zpět na výpis
Tip
   
SmetanaQ Café & Bistro

Kavárna nabízí kvalitní kávu a skvělé zákusky. Snídani si tu můžete dát i odpoledne a přitom si užívat jednoho z nejhezčích pohledů na řeku.

Telefon:+420 722 409 757
Kategorie: gastro|kavárny

Dům SMETANAQ na Smetanově nábřeží č.4 je místem, kde se setkávají lidé, jež spojuje zájem o umění, kulturu a design. V nejvyšším podlaží domu sídlí SMETANAQ GALLERY. Právě tady se konají vernisáže, přednášky, workshopy, módní přehlídky i tiskové konference.

Pod jednou střechou spolu také tvoří a představují svá díla mladí designéři rozličných zaměření. Sídlí v ateliérech na druhém podlaží, kterým po italském vzoru říkáme BOTTEGY.

V levé části prvního podlaží domu se nachází DEELIVE DESIGN STORE s nabídkou toho nejlepšího z českého módního a interiérového designu, a to nejen od návrhářů z domácích Botteg, ale také dalších významných jmen českého designu.

Milovníci umění a designu – a nejen oni - se mohou setkávat v kavárně SMETANAQ CAFÉ & BISTRO. Pro inspiraci a nové nápady si sem můžete zajít s přáteli nebo rovnou s našimi designéry. Kavárna na prvním podlaží nabízí kvalitní kávu a skvělé zákusky. Snídani si tu můžete dát i odpoledne a přitom si užívat jednoho z nejhezčích pohledů na řeku Vltavu, Pražský hrad i Petřín.

Smetanovo nábřeží 334/4
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: