Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

K.BANA

Praha 2, Hálkova 13,

zpět na výpis
 
K.BANA

K.BANA je pohodlné designové oblečení ze 100% lnu. Inspirované jógu, volným časem a cestováním.

Telefon:604 388 593
Kategorie: lifestyle|Móda

V oblečení K.BANA vypadáte skvěle a zároveň se cítíte pohodlně, příjemně a hlavně originálně. Může za to nejen střih, ale i vlastnosti lnu, ze kterého je oblečení ušité. Len totiž skvěle odvádí vlhkost i teplo, je prodyšný, v létě chladí a v zimě hřeje.

K.BANA klade důraz na používání lokálních materiálů. Len, který je vůbec nejstarší plodinou a nejsilnějším i nejpevnějším textilním vláknem, odebíráme od českých výrobců. Len jsme si zvolili jako základ našeho oblečení, zejména protože je ekologický, plně recyklovatelný, biologicky odbouratelný, nepotřebuje hnojit a pro výrobu lněných tkanin nejsou třeba chemické úpravy. Len je tak přirozeně antibakteriální a vhodný pro alergiky. Ikonou našeho oblečení jsou pak unikátní nitěné knoflíky se stopadesátiletou tradicí z Jablonného nad Orlicí. 

Znakem oblečení K.BANA je bílá barva. Podle jógové tradice nám bíla barva pomáhá rozšiřovat naši auru a vytváří silnou vazbu mezi námi a naším okolím. Ale samozřejmě jsme ti poslední, kdo chtějí omezovat váš výběr a volbu toho, co si oblékáte. Proto aktuálně nabízíme oblečení i v tmavě modré a další barevné odstíny připravujeme.

S oblečením K.BANA tak budete stále prakticky a přitom stylově a originálně oblečeni, ať už odpočíváte doma s kávou, jdete cvičit nebo jedete s dětmi či kamarády na výlet.

Hálkova 13
Praha 2
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Nadopujeme vás cukrem v nově otevřené pobočce Waf-Waf v Palladiu. Pak si skočíte na jedno do Old Smíchov Pub. A veselou mysl udržíte i na kurzech malování v nové škole. Otevřela i kočičí kavárna nebo mexické bistro.

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

Vybrali jsme 13 nejzajímavějších saun v Praze. Kdy mají otevřeno? Kolik stojí vstup? Kde nabízejí něco navíc? Vše najdete v jednom přehledném článku. A pokud byste si nevybrali, máme pro vás jedno mrazivé překvapení na závěr...

Doporučujeme vyzkoušet: