Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Běžíme na hrad

Praha 5, Radlická 28/663, 15000

zpět na výpis
Tip
Běžíme na hrad

Volnočasový, poznávací a rodinný běžecký seriál, který se skládá z pěti dílů na hradech po celé České republice.

Kategorie: sport|běh a kolo

Projekt má za cíl propojit sport, přírodu, historii, kulturu, turistiku a soutěže pro děti do jednoho dne a oslovit závodní, rekreační běžce i jejich rodiny. Závody jsou pořádané ve velmi atraktivních lokacích – v prostředí hradů, krásné přírodě v příjemném terénu pro běh.

Závody nabízejí běh na 5 km "Pětka" a 15 km "Patnáctka". Velmi oblíbené jsou  dětské závody, které jsou připraveny v délkách 100m; 300m; 600m a 1200m a účast v nich je určena dle věku závodníka.

RODINY S DĚTMI:
Máte dilema, zda trávit víkend s rodinou nebo vyrazit o víkendu na běžecké závody? Seriál BnH tohle dilema maže - je zcela unikátním druhem běžeckého podniku, který uspokojí celé rodiny. Program je připraven tak, aby si báječný den užili právě i ti, kteří neběhají, ale svého rodinného závodníka jenom doprovázejí. 

BĚŽCI:
Jste běžci, které nezajímají žádné doprovodné programy? Chcete se soustředit na svůj závod, zaběhnout ho a mazat domů? Pokud ano, tak si přijdete také na své. Jedná se totiž o reálné běžecké závody, na kterých potkáte i velmi kvalitní závodníky. 

DOPROVODNÝ PROGRAM:
Pro děti je připraven bohatý doprovodný program. Pohádková cesta, ve které se děti setkají s lesními bytostmi, kde mají vždy splnit dovednostní nebo fyzický úkol.  Součástí je i další doprovodný program, zahrnující například vědomostní kvíz Tajemství hradu, šermířské vystoupení, tombolu, levnější vstupné na hrad a řadu dalších her přímo v zázemí závodu. 

Pokud jste typ závodníka, který o žádný doprovodný program nestojí - nenechte se zmást! U nás si  zaběhnete velmi atraktivní tratě, počkáte si na vyhlášení a můžete jet domů!

Točník: 20. 5. 2017
Bouzov: 3. 6. 2017
Veveří: 26. 8. 2017
Kunětická hora: 9. 9. 2017
Loket: 23. 9. 2017 

Radlická 28/663
Praha 5, 15000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: