Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

ČS MTB Team s.r.o.

Praha 6, Štolbova 4, 162 00

zpět na výpis
 
ČS MTB Team s.r.o.
Telefon:721 719 537
Kategorie: sport|běh a kolo

Od roku 1994 se specializujeme na sportovní marketing a pořádání firemních sportovních aktivit a závodů. Do roku 2000 jsme provozovali profesionální cyklistický team Česká spořitelna MTB, za který závodili např. Radim Kořínek nebo Kateřina Neumanová. V roce 2010 jsme na tuto činnost navázali znovuzrozeným teamem Česká spořitelna-Specialized MTB Team v čele s Radimem Kořínkem jako manažerem. 

Jedním z našich stěžejních projektů je největší seriál závodů horských kol v Evropě - Kolo pro život, kterého se účastní necelých 20.000 závodníků ročně.  Vrcholným cyklistickým podnikem v ČR je pak závod Pražské schody, který pořádáme v roce 2013 již po dvacáté. V roce 2011 jsme zorganizovali první ročník seriálu závodů v běžeckém lyžování Stopa pro život, který se po organizační stránce stal tím nejlepším v ČR. Závodníkům nabízíme jednoznačně nejkvalitnější zázemí, rozsah služeb a technický servis. Seriál inline závodů Inline pro život jsme do našeho závodního portfolia přidali v letošním roce, jedná se o nejpopulárnější seriál těchto  závodů v ČR s 8 letou historií.

Na klíč organizujeme firemní eventy a team buildingy.

Štolbova 4
Praha 6, 162 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: