Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Fpohybu

Praha 6, Milady Horákové 116/109, 16000

zpět na výpis
 
Fpohybu

Vzděláváme v pohybové gramotnosti, smějeme se, hrajeme si a stmelujeme kolektiv prostřednictvím interaktivních programů.

Telefon:607 396 423
Kategorie: sport|fitness, relaxace, ostatnílifestyle|Zdraví

Příběh společnosti Fpohybu je spojený s Nelou, která se kvůli svým zdravotním problémům věnuje pohybu už odmalička. Spolupracovala s řadou fyzioterapeutů, trenérů a závodně plavala.

Díky pohybu a vnímání svého těla dnes chodí, i přesto, že podle doktorů by se svojí diagnózou rozštěpu páteře chodit vůbec neměla.

Přidala se k ní Pája, která se s myšlenkou Fpohybu ztotožnila. Pája se díky své akční rodině už odmalička hýbe. Sice celý život sportuje, ale až před dvěma lety si uvědomila, že to není o sportu, ale o poznání svého těla a vnímání, co je pro ni osobně dobré (takto postupně pracuje na odstranění bolesti zad).

Společně s naším týmem pohybovců vzděláváme v pohybové gramotnosti, smějeme se, hrajeme si a stmelujeme kolektiv prostřednictvím interaktivních programů FPOHYBU pro firmy a jejich zaměstnance.

Milady Horákové 116/109
Praha 6, 16000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: