Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

ALSA z.s.

Praha, Americká 22, 10200

zpět na výpis
 
ALSA z.s.

Přijďte podpořit unikátní charitativní plavecký a paddleboard závod Prague City Swim, který se koná v sobotu 7.9.2019 na Střeleckém ostrově.

Kategorie: sport|vodní sporty, Benefiční

Jako pacientská organizace pečující o nemocné s ALS jsme se rozhodli přidat k unikátnímu projektu, který vznikl v Holandsku v roce 2012, kdy skupina přátel uspořádala první plavecký závod v kanálech Amsterdamu pro svého kamaráda s tímto onemocním - Amsterdam City Swim (https://www.amsterdamcityswim.nl/). V roce 2015 na tento projekt navázalo město Londýn - London City Swim (https://www.londoncityswim.com/) a v letošním roce ho plánuje uspořádat město New York a pak my v Praze. Celý závod má být koncipován jako výzva, plavecká dráha bude v délce 1650m a zároveň by celý závod měl být dobře dostupný divácké veřejnosti, z toho důvodu jsme si vybrali obeplutí Střeleckého ostrova. Vzhledem k popularitě jízdy na paddleboardu v Praze, jsme nově přidali i tuto druhou kategorii závodu. Účastnit se může každý, včetně dětí nebo pacientů za přítomnosti osobních asistentů. Výtěžek z celé akce bude rozdělen na dvě části, 25% z výtěžku bude odesláno na výzkum proti této nemoci v Holandsku a 75% bude použito na okamžitou péči o pacienty. Akci bude moderovat Daniela Písařovicová, po ukončení závodu bude závěrečný koncert s Emmou Smetanou. Během dne vás čeká bohatý doprovodný program.

Americká 22
Praha, 10200
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: