Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

ALSA z.s.

Praha, Americká 22, 10200

zpět na výpis
 
ALSA z.s.

Přijďte podpořit unikátní charitativní plavecký a paddleboard závod Prague City Swim, který se koná v sobotu 7.9.2019 na Střeleckém ostrově.

Kategorie: sport|vodní sporty, Benefiční

Jako pacientská organizace pečující o nemocné s ALS jsme se rozhodli přidat k unikátnímu projektu, který vznikl v Holandsku v roce 2012, kdy skupina přátel uspořádala první plavecký závod v kanálech Amsterdamu pro svého kamaráda s tímto onemocním - Amsterdam City Swim (https://www.amsterdamcityswim.nl/). V roce 2015 na tento projekt navázalo město Londýn - London City Swim (https://www.londoncityswim.com/) a v letošním roce ho plánuje uspořádat město New York a pak my v Praze. Celý závod má být koncipován jako výzva, plavecká dráha bude v délce 1650m a zároveň by celý závod měl být dobře dostupný divácké veřejnosti, z toho důvodu jsme si vybrali obeplutí Střeleckého ostrova. Vzhledem k popularitě jízdy na paddleboardu v Praze, jsme nově přidali i tuto druhou kategorii závodu. Účastnit se může každý, včetně dětí nebo pacientů za přítomnosti osobních asistentů. Výtěžek z celé akce bude rozdělen na dvě části, 25% z výtěžku bude odesláno na výzkum proti této nemoci v Holandsku a 75% bude použito na okamžitou péči o pacienty. Akci bude moderovat Daniela Písařovicová, po ukončení závodu bude závěrečný koncert s Emmou Smetanou. Během dne vás čeká bohatý doprovodný program.

Americká 22
Praha, 10200
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: