Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

úvodní stránka

Mediální spolupráce

Mediální spolupráci nabízíme po emailové dohodě výhradně ve dvou případech.

1.) Charitativním akcím
To znamená akcím, které jsou neziskové a mají čistě dobročinný charakter. Pořadatelé těchto akcí mohou naše služby využívat bezplatně.

Postup: Napište nám email o Vaší akcí. Pokud Vám odpovíme, že souhlasíme s mediálním partnerstvím, vytvořte si v sekci pro firmy vizitku typu E. Na platební údaje neberte ohled. Naše služby máte zdarma. Budeme rádi, pokud naše logo použijete mezi mediálními partnery. Stáhnout si jej můžete ZDE.

2.) Významným akcím při použití CityBee QR kódů na všech tištěných materiálech
Musí se jednat o akci s velkou plakátovou kampaní v ulicích Prahy. CityBee QR kód musí být použitý v minimální velikosti 5cm v průměru na všech plakátech, prospektech nebo v katalogu. Nesmí být zařazen mezi loga mediálních partnerů. Těmito mediálními partnerstvími podporujeme naší službu "chytrých QR kódů".

Postup: Napište nám email o Vaší akci a související outdoorové kampani. Pokud Vám odpovíme, že souhlasíme s mediálním partnerstvím, vytvořte si v sekci pro firmy vizitku typu E. Na platební údaje neberte ohled. Naše služby máte zdarma, za podmínky správného užití CityBee QR kódů. Budeme rádi, pokud naše logo použijete mezi mediálními partnery. Stáhnout si jej můžete ZDE.%C4%8Dl%C3%A1nky3/poster1-01.jpg  %C4%8Dl%C3%A1nky3/poster3-01-01.jpg 
%C4%8Dl%C3%A1nky3/poster2-01-01.jpg 

 

úvodní stránka