Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Mateřská škola Kids Kingdom

Praha 8, Na Návrati 10, 180 00

zpět na výpis
 
Mateřská škola Kids Kingdom

Mateřská školka.

Telefon:222747029
Kategorie: pro děti|Hry, Zábava, Kreativita

Mateřká škola byla vybudován a na principu Take Off. TAKE OFF se nejčastěji používá ve spojení s letadly ve významu 'vzlétnout'. Sloveso TAKE OFF se používá tehdy, když něco najednou začne být uspěšné, lidově řečeno 'se to rozjede'. Právě správný rozvoj Vašich dětí je nejdůležitějším posláním naší mateřské školy = vytvořit správnou startovací dránu pro každé dítě v návaznosti na jeho silné stránky.

Naši učitelé vytvářejí ve škole radostnou a příjemnou atmosféru a jednají s dětmi přátelsky a s porozuměním, respektují vždy individualitu jednotlivých dětí. Pomáhají dětem v jejich rozvoji, budují v dětech pocit sebedůvěry a sebeúcty.

Prosazujeme individuální přístup ke všem dětem bez rozdílu. Škola je vybavena interaktivními hračkami, nástroji a učebními pomůckami, které pomohou Vašim dětem v přípravě na budoucí školní docházku. Školní vzdělávací program naší školy je v souladu s Rámcovým vzdělávacím programem pro předškolní vzdělávání vycházející ze zákona 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon). Výukový program se soustředí na celkový rozvoj osobnosti dítěte a všech jejích aspektů.

Otevírací doba    
po - ne: 7:00 - 18:00

Na Návrati 10
Praha 8, 180 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: