Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Pátrání po Golemovi:Venkovní hra pro rodinu s dětmi

Praha 4, Steinerova 974/20, 149 00

zpět na výpis
   
Pátrání po Golemovi:Venkovní hra pro rodinu s dětmi

Zveme vás na dobrodružnou procházku uličkami Prahy se zkušeným průvodcem. Společně vypátráme místo, kde je po staletí ukrytý tajemný Golem.

Telefon:734416973
Kategorie: pro děti|Hry, Zábava

Zveme vás na dobrodružnou procházku uličkami Prahy se zkušeným průvodcem. S naší rodinnou hrou objevíte, kde je ukrytý tajemný Golem. Děti i dospělí se formou hry ponoří do záhadných příběhů staré Prahy.

Pomocí znamení na tajemné mapě se vydají na objevitelskou cestu k místu, kde Rabi Löw ukryl Golema. Děti se naučí pracovat s mapou, což jistě využijí na vašich dalších dobrodružných výpravách :).

Kromě toho se dozvíte spoustu zajímavostí a historek, o kterých jste možná ani nevěděli. Odhalte skoro 500 let staré tajemství, kde ukryli Rudolf II. a Rabi Löw Golema. A nakonec na vás v podzemí Starého Města bude čekat velké překvapení. Trasa začíná u vstupu do Pražského hradu a končí u Staroměstského náměstí.

Celá procházka je dlouhá cca 3 km a obsahuje celkem 9 zastavení, trvá necelé 2 hodiny a bude vám k dispozici certifikovaný průvodce. Každé zastavení vás přivede k nějaké zajímavé památce, kde se hráči dozvědí poutavou formou její historii.

Vše je spojené do smyšleného příběhu, na jehož konci hráči objeví, kde je ukrytý legendární Golem.

Koná se za každého počasí, ruší se jen při jeho extrémní nepřízni. Těšíme se na vás!

Nutná registrace!

Steinerova 974/20
Praha 4, 149 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

V parku, pod kyvadlem, na střeše, ve vile na ostrově, v klášteře… Tam všude a na mnoha dalších místech se letos v Praze promítají filmy pod širým nebem v letních kinech.

Doporučujeme vyzkoušet: