Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Wannado, z. s.

Praha 4 - Podolí, Levá 29/3, 14700

zpět na výpis
 
Wannado, z. s.

Projekt Wannado vznikl z čisté lásky k pohybu, z radosti, kterou sport přináší a z touhy předávat tuto radost budoucím generacím.

Telefon:222940808
Kategorie: pro děti|Sport, Zábava

Lidé se přestávají hýbat, výsledky světových průzkumů jsou alarmující. Obezita a jiné civilizační choroby spojené s nedostatkem pohybu jsou velkým tématem a globální výzvou. Wannado se snaží sofistikovanou formou hledat odpovědi právě na tuto globální výzvu. 1) Wannado Festival Největší náborový sportovní festival v České republice pro rodiny s dětmi od 3 do 18 let. Nezáleží na tom, jestli už vaše dítě sportuje nebo se na výběr ideální pohybové aktivity teprve chystá. Festival vašim potomkům nabízí možnost vyzkoušet si tradiční sporty, i ty, o kterých se jim ani nesnilo. Vstup na akci je zdarma. 2) Wannado Pomáhá Pomáháme těm, kteří bojují za své sny. Společně překonáváme finanční i materiální bariéry a poskytujeme pomoc sociálně slabým a handicapovaným. Ročně rozdělíme částku až 1 milion korun. 3) Wannado Sport do škol Učitelé si sestaví hodinu podle aplikace, která slouží jako neomezená zásoba inspirace. Hodina dává smysl jak z pohledu učebních osnov, tak úměrného zatížení dětí zohledňující jejich věk a schopnosti. 4) Wannado Produkty Sportovní vybavení, zdravé a chutné jídlo, plyšoví maskoti, ekologické kelímky a další produkty se starají o to, aby dětské nadšení ze sportu nemizelo ani doma.

Levá 29/3
Praha 4 - Podolí, 14700
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

18 nově otevřených podniků, které vás vystřelí do celého světa. Můžete ochutnat japonskou, vietnamskou i mexickou kuchyni, americké burgery v duhovém provedení nebo echtovní české chlebíčky.

Doporučujeme vyzkoušet: