Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
14
prosince

Vánoční koncert Kašpárka v rohlíku

Palác Lucerna - Velký sál

zpět na výpis akcí
 

Netradičně tradiční koncert ve velkém sále pražské Lucerny.

Datum:14. 12. 13
Cena:333 Kč
Čas:11:00 - 13:00
Kategorie: pro děti|Kultura, Zábava, S tatínkem

Opět se nám přiblížily Vánoce a s nimi netradičně tradiční koncert ve velkém sále pražské Lucerny. 

Tentokrát vsadíme na výběr největších starších i novějších hitovek, které jsme nasbírali na cestě na vrchol národní zábavy. Vše bude tentokrát koncipováno jako jevištní šou s obrazovými kouzly, tak jak to má na takovýchto akcích být. Nebude chybět pořádná předkapela, hosté a přestávka. 

Po „zlatých, stříbrných, stíracích“ a dalších netradičních vstupenkách, je vstupenkou praktická stříkací vstupenka, která se hodí v létě na každou zahradu a v zimě do každé koupelny. Hodí se do vany, na zahradu, do Lucerny, ale také lze využít ke hře na doktora Bolíta. Při zakrytí Směrové hubice ukazováčkem, také rozprašuje. Je na ní možné trénovat výslovnost písmene Ř. Méně vhodné do školy a do auta.

Vstupné 333 Kč. Bejbypankáči do 3 let mají vstup zdarma.

Palác Lucerna - Velk...
Tel: 224224537
Štěpánská 61
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: