Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Krokodýlí ZOO Praha

Praha 7, Tusarova 1548/39, 17000

zpět na výpis
 
Krokodýlí ZOO Praha

Desítky aligátorů, kajmanů a krokodýlů na vlastní oči!

Telefon:728 492 488
Kategorie: poznání|fauna a flora

Objevte nebezpečný svět aligátorů, kajmanů a krokodýlů...

Desítky krokodýlů a největší druhová kolekce suchozemských želv ze všech Evropských zoo. Krokodýlí Zoo Praha zahájila činnost v roce 2014.

VIP prohlídky pro náročné!

Pro náročné jsme připravili exkluzivní VIP prohlídku moderovanou zkušeným odborníkem na krokodýly, obohacenou o zajímavé příběhy konkrétních krokodýlů a lidí, o jakých jste doposud neměli ani tušení. Můžete si u nás udělat i vlastní fotku s malým krokodýlem.

Na závěr máte zcela unikátní možnost bezpečně si sami nakrmit krokodýly, při čemž se můžete vyfotografovat, případně Vám fotografie na památku kvalitní fototechnikou pořídíme my.

Nově nabízíme i VIP prohlídku věnovanou suchozemským želvám. Postupně jsme vytvořili největší druhovou kolekci ze všech Evropských zoo. Od nejmenších želv světa (želviček trpasličích) až po velké, mohutné želvy o váze žáka třetí třídy ZŠ. Řadu námi chovaných druhů v žádné tuzemské zoo nepotkáte.

Vyfotografujete se s krásnou velkou želvou, ukážeme si zajímavé rekordy z želví říše, představíme Vám naše jednotlivé druhy, včetně málo známých zajímavostí, prohlédnete si zblízka lebku i vypreparovaný krunýř obří želvy a velké želvy si sami nakrmíte a pohladíte, což Vám nafotografujeme profesionální foto technikou.

Červené a bílé víno, stejně jako nealko nápoje jsou na VIP prohlídkách samozřejmostí.

Cena za osobu na oba typy prohlídek: 840 Kč, pro dvě osoby 1 580 Kč

VIP prohlídky trvají 1,5 až 2 hodiny a jsou krásným dárkem pro každého milovníka zvířat.

Probíhají vždy mimo otvírací hodiny, zpravidla několikrát měsíčně, ve vybrané čtvrtky a soboty v podvečer. Vždy musíme sestavit skupinku minimálně 5 návštěvníků. Účast je možná i pro děti od osmi let. V případě zájmu pište na adresu krokodylipraha@centrum.cz

Tusarova 1548/39
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: