Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

PiCe

Praha, Na Moráni 360/3, 12800

zpět na výpis
 
PiCe

Pirátské centrum rozhodně není jen pro Piráty! Přijďte na přednášku, workshop, cowork, nebo třeba deskovky... Zkrátka každému, co je mu milo :-)

Telefon:770113642
Kategorie: poznání|centra, workshopy

Pirátská strana je na české politické scéně už 10 let, několik v okamžiků za tu dobu bylo zlomových. Patřil mezi ne zisk 4 mandátů na pražském Magistrátě a navazující otevření prvního pirátského centra na Žižkově v roce 2014. Teď jsme o další 4 roky práce pro občany dál. Piráti mají své zástupce v poslanecké sněmovně, senátu a teď nově i primátora Hlavního města Prahy. Staré pirátské centrum už rozvíjející se straně přirozeně nestalo. Proto jsme otevřeli toto nové.

Přijďte se k nám podívat a popovídat na přednášku workshop, či jinou akci a popovídat si s námi (nejen) o tom, co očekáváte od svých zástupců v politice. Jsme tu pro Vás!

Na Moráni 360/3
Praha, 12800
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Duben byl měsícem splněných šéfkuchařských snů. Jan Punčochář otevřel restauraci U Matěje, podnik Bockem Ondřeje Kynčla se bude otvírat co nevidět a Neapol na vás dýchne v nově otevřené Manú Praga, které vládne vařečka Emanuela Ridiho. Ale nejen jídlem člověk jest živ...

Doporučujeme vyzkoušet: