Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

SSČ AV ČR, v. v. i. - Divize vnějších vztahů

Praha 1, Národní 1009/3, 11000

zpět na výpis
 
SSČ AV ČR, v. v. i. - Divize vnějších vztahů

Divize vnějších vztahů se významně podílí na posílení pozice Akademie věd České republiky.

Kategorie: poznání|ostatní

Divize vnějších vztahů Střediska společných činností AV ČR v. v. i. se významně podílí na posílení pozice Akademie věd České republiky (AV ČR) jak v tuzemsku, tak i zahraničí.
 
Divize mimo jiné realizuje vědecko-popularizační projekty, zajišťuje propagační akce a výstavy, marketingové aktivity, vytváří fundraisingovou strategii, intenzivně rozvíjí spolupráci s partnery z komerčního sektoru a se zahraničními partnery formou akcí popularizujících českou vědu.
 
Divize vnějších vztahů organizuje například tyto vědecko-popularizační projekty: Týden vědy a techniky AV ČR, Veletrh vědy, Otevřená věda, SCIAP, Jarní exkurze do světa vědy a další.

Národní 1009/3
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: