Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
10
prosince

Česká hračka a řemeslo

Novoměstská radnice

zpět na výpis akcí
 

Během druhého adventního víkendu se Novoměstská radnice opět stane rájem pro milovníky českých hraček a řemeslné tvorby.

Začátek:10. 12. 16
Konec:14. 12. 16
Cena:Zdarma
Čas:10:00 - 18:00
Kategorie: poznání|muzea

Během druhého adventního víkendu ve dnech 10. - 11. 12. 2016 se Novoměstská radnice opět stane rájem pro milovníky českých hraček a řemeslné tvorby. Každý z rodiny si „přijde na to své“ - hračky pro děti, sekce s modely pro tatínky a designové nebo řemeslné produkty pro maminky.

Novinkou již čtvrtého ročníku bude rozšířená sekce pro vášnivé modeláře, které bude dominovat modelová železnice v měřítku 0. Dále nabídne například papírové modely nebo plastikové stavebnice letadel.

Jako každoročně i tento rok prodejní trh hraček a řemeslných produktů obohatí doprovodný adventní program, během kterého vystoupí dětské sbory, loutkové soubory nebo se můžete nechat strhnout ke společnému bubnování. Chybět nebude ani dětský koutek pro nejmenší a kreativní adventní dílny.

Ve dnech 12. - 14. 12. 2016 bude trh pokračovat v menším rozsahu na nádvoří Novoměstské radnice.

Novoměstská radnice
Tel: 224 948 229
Karlovo náměstí 1/23
Praha 2, 120 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: