Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

Nápověda

1.) Homepage

a) doporučené akce
V pásu karet na žluté tapetě se zobrazuje výběr akcí na následujích 7 dní. Není to zdaleka konečný přehled všech akcí na dané dny, ale jsou tam vybrané ty nejlepší nebo nejzajímavější akce, které se zrovna pořádají. Akce pro vás vybírají naši kritikové, kteří jsou odborníci ve svém oboru, resp. kategorii. Posouváním pomocí šipek se můžete dostat i k těm, které se konají následující dny. Pokud chcete zobrazit všechny akce, klikněte na slovo "akce" vlevo do pásu karet.

b) kategorie
V levém sloupci nalezneš seznam 5 hlavních kategorií. Po volbě jedné z nich se objeví všechny vizitky z dané kategorie, překliknutím záložky všechny akce nebo nabídky. Zároveň se pod názvem kategorie rozbalí seznam podkategorií, které je možné zaškrtávat a dále tak filtrovat. Na portále CityBee vždy vyhledáváš zároveň ve vizitkách, akcích a nabídkách, stačí jen přepínat mezi záložkami.

c) fulltext
Pomocí hlavního fulltextu (obsahuje slovo "Fulltext vyhledávání") vždy vyhledáváte v kompletní databázi akcí nebo vizitek bez ohledu na zadané filtry. Fultext hledá ve všech textech vizitek a akcí. Po třech napsaných znacích ti s hledáním pomůže našeptávač, který hledá odpovídající názvy vizitek nebo akcí, které jsou oddělené písmeny "V" (vizitka) nebo "A" (akce). 

d) mé vizitky, mé akce, akce mých vizitek
Tři ikony uprostřed nahoře vás vždy přesměrují na seznam všech oblíbených položek bez ohledu na právě zadané filtry. Číslo v červeném kolečku u jednotlivých ikon označuje počet nově přidaných položek. 
Mé vizitky zobrazují všechny vizitky, které jste si přidali do oblíbených nebo jste si je exportovali do adresáře.
Mé akce zobrazují všechny akce, které jste si přidali do oblíbených nebo jste si je exportovali do kalendáře.
Akce mých vizitek zobrazují pro inspiraci všechny akce, které pořádají vaše oblíbené vizitky.

e) kritici
Najetím kurzoru na fotografie jednotlivých kritiků uvidíš jejich aktuální tip. Ten můžeš otevřít kliknutím na kartu, kliknutím na fotografii kritika přejdeš na jeho osobní blog.

f) články
Prostřední bublina je prostor pro naše redakční příspěvky. U článků se hlavní fulltext mění na fulltext, který vyhledává ve starších článcích.

2.) Vyhledávání

a) vyhledávací pruh
Levá "věta" obsahuje informaci o počtu vyhledaných položek. Můžeš zde filtrovat pomocí lokace nebo upřesňujícího fulltextu (se slovem "Upřesnit"). Pro výběru filtrů je nutné spustit hledání kliknutím na tlačítko se symbolem lupy. Pokud chceš začít hledat od začátku, stačí kliknout na tlačítko smazat filtry
Po vyhledání máte možnost výsledky přepínat mezi vizitkami, akcemi, oblíbenými vizitkami, oblíbenými akcemi a akcemi oblýbených vizitek. Zní to složitě, ale je to jednoduché, pokud to zkusíte, uvidíte sami. Z počátku budete nejčastěji přepínat jen mezi vizitkami a akcemi, dokud si některé z nich neoblíbíte. Pak začnou být aktuální i další volby.