napoveda, citybee, oblibene akce, oblibene podniky
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

úvodní stránka

Jak fungují oblíbené položky a proč?

Portál CityBee je unikátní tím, že registrovaní uživatelé si mohou jednotlivé položky přidávat do oblíbených a vytvářet si tak vlastní seznamy akcí a vizitek. A to jak přímo na portále, tak i na mobilních telefonech a tabletech přes mobilní verzi stránek nebo mobilní aplikaci pro iOS a Android. Díky tomu, si tyto seznamy můžete vytvářet při čekání na metro, při zahlédnutí plakátu se CityBee QR kódem nebo pokud se vám bude líbit přímo v nějakém podniku. 

Oblíbené vizitky

ovladaci_prvky/me_vizitky.jpg
Restaurace, bary, kluby, sportoviště, divadla, kina a další podniky v Praze. Přidáním těchto podniků do oblíbených si vytváříte osobní seznam, ke kterému se můžete kdykoli jedním klikem dostat. Nezapomenete tak nikdy na doporučenou restauraci či klub, kde se líbilo vašim přátelům nebo přímo vám.
 

ovladaci_prvky/akce_vizitek.jpg
Pokud máte nějaké oblíbené podniky, získáte tím zejména možnost sledovat, co tyto podniky pořádájí za akce a jedním klikem se tak dostat k jejich aktuálním akcím, které se ve vašich oblíbených podnicích chystají a na které můžete hned vyrazit. O těchto 
akcích budete také informováni každou neděli e-mailem, abyste měli tu nejlepší inspiraci, kam další týden vyrazit.

 

Oblíbené akce 

ovladaci_prvky/me_akce.jpg
Stejně jako si můžete do oblíbených přidávat jednotlivé podniky, můžete si vytvářet i seznam akcí, na které se chystáte vyrazit. Seznam si vytváříte buď přidáním akce do oblíbených nebo exportováním akce do kalendáře. Pokud nepoužíváte elektronický kalendář, můžete se pak vždy na CityBee podívat, co máte v plánu a jaké akce, nechcete minout. 
 

Přidat do oblíbených

Na portále:
ovladaci_prvky/web_oblibeni.jpg

Na mobilu:
ovladaci_prvky/mob_oblibeni.jpg

V aplikaci:
ovladaci_prvky/app_oblibeni.jpg


Přes QR kód:
ovladaci_prvky/q_oblibeni.png


 

úvodní stránka