Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Zavřít reklamu
  Prague Bike Fest 2024

Rostlinná štafeta vol. 57

Menu
náš tip
04.04. do 04.04.
10:00 - 18:00
Zahrada na niti
web
  • Omlouváme se, ale Vaše zařízení
    neumožňuje vygenerovat akci přímo.

    Pro zaslání náhradního exportu v e-mailu
    se musíte nejprve přihlásit.
 
Rostlinná štafeta vol. 57

Už 57. kolo rostlinného happeningu, kde si opět vyměníme svoje nechtěné výpěstky za nechtěné výpěstky někoho jiného. 

Zahrada na niti
Školská 7
11000, Praha 1
Vizitka pořadatele 
 

Máte doma rostliny, řízky, semínka, které nechcete, nevejdou se vám domů, je vám líto rostliny vyhazovat nebo máte prostě moc stejných druhů a chtěli byste nějaké jiné? Nejste zatím moc velký pěstitel, ale rádi byste si domů pořídili květiny s příběhem?

Tak to potřebujete přijít na Rostlinnou štafetu!
Už 57. kolo rostlinného happeningu, kde si opět vyměníme svoje nechtěné výpěstky za nechtěné výpěstky někoho jiného. Vítány jsou i semínka, řízky, sazenice a vlastně jakékoliv rostliny, ať už pokojovky nebo ty zahradní!

PRAVIDLA ROSTLINNÉ ŠTAFETY:
Účast není podmíněná přinesením rostliny, můžete přinést kolik rostlin chcete. Nově je ale stanoven MAXIMÁLNÍ POČET ROSTLIN, které si můžete odnést na 5 KUSŮ!!! (do počtu se nezapočítávají semena a potřeby na pěstování rostlin jako květináče atp.)

Pokud si k rostlinkám připravíte i cedulky s příběhem (od koho rostlina je, jak se k vám dostala, nebo proč jí posíláte dál) budeme moc rádi, protože příběh dělá hodně a k rostlině pak má nový majitel hned jiný vztah, když o ní něco ví 

Jak taková roslinná štafeta probíhá?
Štafeta se koná venku, před Zahradou na niti, kde je umístěn dlouhý stůl na který můžete odložit nechtěné rostliny a z kterého si můžete jakoukoliv rostlinu odnést. Štafeta bude probíhat PO CELÝ DEN, takže můžete přijít kdykoliv mezi 10. a 18. hodinou do Školské 7 na Praze 1.
 


Zpět na homepage