Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Zavřít reklamu
  Crème de la Crème – Nejlepší italská zmrzlina v Praze

CityBeeCityBee

Menu

O projektu

CityBee je určeno lidem žijícím, pracujícím nebo studujícím v Praze. Těm všem chce nabídnout co nejkomplexnější a zároveň uživatelsky nejjednodušší servis a zábavnou inspiraci, jak zažít ty nejlepší akce v Praze.

Webový portál a mobilní aplikace vám umožní vytvořit si vlastní databázi oblíbených podniků nebo akcí v Praze, na něž bys chtěl/a vyrazit. Samozřejmě však můžete na CityBee.cz i vyhledávat, podle kategorií, lokací, času nebo fulltextem. Nebo se prostě jen nechat inspirovat seznamem zajímavých akcí, které se konají dnes, zítra, o víkendu...

CityBee také přichází s revolučním využitím QR kódů (více o nich zde), pomocí kterých si nyní můžete velmi jednoduše zapamatovat vše, co vás zaujalo. Ať už se jedná o dobrou restauraci při odchodu z večeře nebo plakát na cool akci, kterou si rovnou uložíte do svého kalendáře. Tak se zaregistrujte a využívejte výhody portálu CityBee naplno.

Pražským podnikům nabízíme možnost nového způsobu komunikace s jejich zákazníky. Pokud pořádáte akce, nabízíme vám komplexní služby, jak o nich dát vědět Pražanům. Registrace vám zabere pár minut, přinese nové zákazníky a zvýší komfort těm stávajícím.