Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Zavřít reklamu
  Musica Florea

Valentýn v Aeru

Menu
náš tip
14.02. do 14.02.
16:30 - 23:30
Kino Aero
web
  • Omlouváme se, ale Vaše zařízení
    neumožňuje vygenerovat akci přímo.

    Pro zaslání náhradního exportu v e-mailu
    se musíte nejprve přihlásit.
 
Valentýn v Aeru

VALENTÝN V AERU! Tam nikdo nebude sedět v koutě!

Kino Aero
Biskupcova 87/31a
13000, Praha 3
Vizitka pořadatele 
 

16.40 Hříšný tanec
18.50 Když Harry potkal Sally
21.00 Hříšný tanec

HŘÍŠNÝ TANEC
Hříšňák je nestárnoucí klasika s kultovním soundtrackem, která díky své chytlavé energii nepřestává sbírat stále nové členy do zástupu věrných fandů. Ikonické duo Patrick Swayze a Jennifer Grey dodává elán a šarm příběhu o lásce napříč sociálními rozdíly mezi mladičkou dívkou z lepší rodiny a temperamentním instruktorem tance v horském resortu během léta roku 1963.

KDYŽ HARRY POTKAL SALLY
Legenda mezi romantickými komediemi míří na velké plátno, tak se přijďte dojmout.

Harry Burns a Sally Albright se poprvé potkali, když skončili svá studia na univerzitě a jeli domů stejným autem. A pak se jejich cesty rozdělily. Jenže ne na dlouho. V následujících letech se potkávali, někdy kvůli společným známým, jindy kvůli náhodě. Jednou mezi nimi přeskočila jiskra, při jiné příležitosti spolu skončili v posteli, chvíli se nenáviděli a chvíli spolu zkoušeli chodit, ale jakoby jim osud nepřál, aby spolu vydrželi. Přesto mezi nimi vždycky něco bylo. Ale možná, že jim dochází čas, aby zjistili, co to je. A že můžou být stvořeni jeden pro druhého. Cesta k happy endu bude ještě pořádně dlouhá.

Romantickou klasiku natočil Rob Reiner podle scénáře Nory Ephron, která později napsala a natočila další ikony žánru jako Samotář v Seattlu nebo Láska přes internet. A Billy Crystal s Meg Ryan tu předvádí možná nejlepší herecké výkony svých kariér. Třicet pět let po premiéře byste hledali srovnatelně dobrou romantickou komedii opravdu hodně těžko.


Zpět na homepage