Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Eggo

Praha 3, Lucemburská 21, 13000

zpět na výpis
 
Eggo

EGGO jsou kožené produkty vyrobené tak, aby Vás provázely po dlouhá léta.

Telefon:775 959 978
Kategorie: lifestyle|Nakupování, Móda

Veškerá výroba kožených produktů EGGO probíhá v České republice. Používáme výhradně ty nejkvalitnější materiály z lokální produkce. Kůže jsou ručně barveny a produkty ručně šity. Každý z našich výrobků je 100% handmade.

Za značkou EGGO stojí vedle kožených produktů jejich tvůrce Jakub Jarolím. EGGO bylo založeno v roce 2011. Jeho vzniku předcházela shoda různých okolností… výpověd v práci, výlet za přáteli do Berlína a sázka, zda ušiju koženou kabelku. Sázku jsem vyhrál a zanedlouho vznikla první kolekce. První taška byla zlomem, do té doby by mě asi jen stěží napadlo, že bych se mohl věnovat navrhování módních doplňků a výborně se u toho bavit.

EGGO jsou kožené produkty vyrobené tak, aby Vás provázely po dlouhá léta. Výrobu realizuji výhradně ručně bez použití šicích strojů. Používám pouze ty nejkvalitnější materiály od českých dodavatelů. Veškeré produkty sám navrhuji a sám je také zhotovuji. Každý můj výrobek je neopakovatelným originálem, za kterým jsou skryty dlouhé hodiny pečlivé ruční práce. Těší mě, když za sebou po hodinách tvorby vidím výsledky, které moji zákazníci ocení.

Lucemburská 21
Praha 3, 13000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: