Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Tesco My

Praha 1, Národní 63/26, 110 00

zpět na výpis
 
Tesco My

Obchodní dům v centru Prahy.

Telefon:222 815 111
Kategorie: lifestyle|Nakupování, Beauty, Móda

Pod jednou střechou na vás čeká více než 400 světových značek. Ze široké nabídky stylů a cenových kategorii si vybere opravdu každý. Zkušený personál vám pomůže s výběrem, ať už zavítáte do oddělení luxusní kosmetiky, hraček, obuvi nebo oblečení.

Každý týden u nás najdete jedinečné akční nabídky a výhodné slevy. Na skleničku či dobrou kávu se můžete zastavit v naší kavárně a v létě také v restauraci My Terrace.

Abyste vše důležité stihli při jedné cestě, najdete u nás i Tesco potraviny, kde pro vás máme připravenu širokou nabídku čerstvých potravin za nízké ceny.

Bohatý sortiment zboží je v My doplněn také praktickými službami, které vám ušetří spoustu času. Ať už jde o hodinářství, výrobu klíčů, opravnu obuvi nebo krejčovství, vždy se můžete spolehnout, že v obchodech My velmi snadno spojíte příjemné s užitečným.

Národní 63/26
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: