Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Next.Move Karlín

Praha, Rohanské nábřeží 713/8, 18600

zpět na výpis
Tip
 
Next.Move Karlín

Přinášíme světovou úroveň fitness do lokálního kontextu. Propojujeme fitness trendy s nejmodernější technologií pro jedinečný sportovní zážitek.

Telefon:739 017 600
Kategorie: sport|fitnesslifestyle|Relax

Next.Move v Karlínské designové budově Fragment se sochou od Davida Černého u vchodu je pobočkou ikonickou od samého začátku. Systém BioStrength poháněný umělou inteligencí, personalizované vybavení značek Eleiko nebo Technogym Pure Strength jsou již samozřejmostí našeho brandu. V Karlíně jsme vášeň pro design dotáhli k dokonalosti a jako jediní v ČR jsme obohatili vybavení gymu o jedinečnou kolekci ze spolupráce Technogym x Dior. Ze skupinovek nabídne Karlín celosvětový koncept Les Mills, náš unikátní trénink Next.Battle inspirovaný boxem, jógu i hot jógu v netradičních formátech a nakonec relaxaci v podobě wellness pro všechny členy.

Rohanské nábřeží 713/8
Praha, 18600
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: