Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Face Expert by Dr. Macko

Praha, Maiselova 19, 11000

zpět na výpis
 
Face Expert by Dr. Macko

Klinika estetické medicíny, která je zaměřená na poskytování nejkvalitnějších služeb s nejnovějšími postupy a poznatky.

Telefon:734 550 500
Kategorie: lifestyle|Beauty, Zdraví

Maiselova ulice v Josefově se nyní může pyšnit novou klinikou estetické medicíny FACE EXPERT, která je zaměřená na poskytování nejkvalitnějších služeb v oboru, nejnovější postupy a poznatky uplatňované individuálně každému klientovi. Na klinice působí nejlepší lékaři z Čech i zahraničí.

Vedoucí lékařkou a majitelkou je MUDr. Zuzana Macko, která je ikonou současné estetické medicíny. Po získání první atestace z dermatologie ve fakultní nemocnici na Bulovce, se plynule přesunula do pole estetické medicíny. Během svého dosavadního působení ovlivnila celou generaci dermatologů, zpopularizovala toto odvětví medicíny mezi lékaři a stala se pro ně trendseterem.

MUDr. Zuzana Macko je kvalifikovaná a zkušená lékařka, specializující se na estetickou, korektivní a anti-agingovou medicínu. Je držitelkou mnoha certifikátů pro aplikaci injekčních implantátů, botulotoxinu, plazmaliftingu, použití kyseliny hyaluronové, práci se zpevňujícími mezonitěmi a niťový lifting samotný.
Absolvovala Lékařskou fakultu Univerzity Komenského v Bratislavě. Následně po ukončení studia získala první zkušenosti ve všeobecné a venerologické ambulanci oblastní nemocnice v Mladé Boleslavi. Věnovala se práci vedoucí ambulance pro akné a obličejové dermatózy na Dermatovenerologické klinice nemocnice na Bulovce. Další zkušenosti získala jako estetický dermatolog ve významných soukromých pražských klinikách. Současně se aktivně účastní jak tuzemských, tak i zahraničních seminářů, kongresů a workshopů z oblasti korektivní dermatologie a anti-agingové estetické medicíny. Je členkou České lékařské komory a České akademie dermatovenerologie. Nyní si otevřela vlastní kliniku Face Expert v samém srdci Prahy. Individuální přístup ke každému pacientovi je hlavním mottem kliniky.

Maiselova 19
Praha, 11000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: