Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

SIGNATURE store & cafe

Praha 7, Tusarova 791/31, 17000

zpět na výpis
Tip
   
SIGNATURE store & cafe

Obchod, kde najdete nejen originální design, ale i dobrý kafe.

Telefon:777 505 266
Kategorie: lifestyle|Nakupování, Móda

Módním trendům oděvních řetězců se můžeš přizpůsobit nebo se vůči nim vymezit. My jednoznačně volíme druhou možnost, a proto sázíme na originalitu českých a slovenských návrhářů/designérů s unikátním rukopisem. Nebaví nás rychlý výběr zboží a ještě rychlejší cesta s kreditkou k pokladně. U nás si dej klidně na čas a nech si poradit od profíků, kteří to, co prodávají, znají do nejmenších detailů. 

Signature je prostor, kde si můžeš kromě oblečení, doplňků a věcí do bytu koupit i drink, dobře se najíst, přijít se podívat na prezentaci nové kolekce nebo se sejít s partou na našem workshopu. Příjemnou atmosféru tohohle místa dokresluje živá muzika nebo vystoupení DJs

My, co stojíme za Signature, neoddělujeme práci a zábavu, protože děláme to, co nás baví. Pořád hledáme inspiraci, jak věci zdokonalovat a posouvat o kus dál. Ve všem fungujeme zásadně na doraz – jsme už prostě takoví. A stejný je i tenhle projekt.

Tusarova 791/31
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: