kurzy praha
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

úvodní stránka

Kurzy v Praze

Člověk je tvor hravý, a potřebuje se neustále učit novým věcem. A to v každém věku. Abyste se naučili novým dovednostem, nemusíte hned začít studovat novou školu. Stačí, když navštívíte rozmanité kurzy v Praze! Chcete se naučit vařit? Není nic jednoduššího než se přihlásit na kurzy vaření. Chcete se naučit cizí jazyk? Jsou tu jazykové kurzy. 

Pokud jde o kurzy vaření v Praze, můžete si vybrat ze široké škály institucí. Navštivte třeba školu vaření Ola Kala v pražské Korunní ulici. Po absolvování jejich kurzů vaření se naučíte připravovat chutné polévky, vynikající hlavní chody a lahodné dezerty jako opravdoví profesionálové. Každý kurz je zaměřen na určitý typ české nebo světové kuchyně. Kurzy vaření vedou odborníci z oblasti gastronomie, kteří vám rádi předají své zkušenosti a odhalí tipy a triky profesionálů.

landing_pages/kurzy-vareni.jpg
 
Pokud chcete zamířit k opravdovým mistrům, navštivte Pražský kulinářský institut. U jeho zrodu v lednu 2008 stála mimo jiné tradice z dob první republiky. Velké oblibě se těší kurzy o nových trendech v gastronomii a přednášky velkých světových kuchařů, kteří se začínají stale častěji objevovat v pražském Suchdole a přinášejí s sebou i nejčerstvější trendy, které hýbou světovou gastronomií. Samozřejmostí jsou také kurzy vaření "šité na míru". A nemusíte se bát, ani pokud jste se kuchyni dosud vyhýbali obloukem. Poptávka si vyžádala i kurzy vaření pro úplné začátečníky. Zapište se třeba do kurzů Poctivé české omáčky krok za krokem, nebo Krása jednoduchosti kuchyně šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha.

landing_pages/kurzy-vareni-2.jpg
 
Zatímco kurzy vaření rozšíří vaše manuální umění, pokud chcete nabýt spíše nějaké vědomosti, hledejte spíše kurzy vzdělávání. Obvyklým případem jsou jazykové kurzy. Jazykové kurzy Praha nabízí v nejrůznějších variantách. 
Například Jazyková škola Březinka poskytuje jazykové kurzy i takových řečí, jako je svahilština, norština, řečtina a podobně. Obvyklejší jazyky hledejte třeba ve Wall Street Institute School of English. Na hodiny můžete chodit, kdy chcete, v nabídce jsou i individuální hodiny a jazykové kurzy můžete v případě nedostatku času absolvovat i on-line. Nabídka dalších jazykovek se vám rozbalí, pokud zadáte do vyhledavače „jazykové kurzy Praha“.
Pro milovníky tance je tu také široká nabídka. Taneční kurzy Praha pořádá v několika institucích. Oblíbené jsou ty v Lucerně či v Kongresovém domě. Pro odvážnější jsou tu salsa kurzy, Praha skrývá dokonce i pár klubů, kam své umění můžete jít hned vyzkoušet. Příjemný je třeba La Rossa Negra na pražském Andělu.

landing_pages/kurzy-tance.jpg
 
Pro akčnější klientelu jsou tu kurzy potápění. Jaké je to pod hladinou? Chcete se projít po dně? Natrénujte si potápění v bazénu a pak si na dovolené prohlížejte mořské dno. Nastávající maminky žádné dobrodružství navíc nepotřebují. Pokud však budou hledat předporodní kurzy, Praha jim určitě poskytne dostatečný výběr kurzů, kde je na přivedení nového potomka na svět kvalitně připraví.

kurzy potápění
 
Ne všechny kurzy v Praze se pořádají pro zábavu. Pro ty, kteří chtějí nebo potřebují doplnit své dovednosti, aby si mohli lépe najít práci, jsou rekvalifikační kurzy Praha tou nejlepší volbou. Rekvalifikace se nabízí ve všech oborech, od účetních, daňových poradců, po maséry a cvičitele Nordic walkingu.
Širokou nabídku kurzů naleznete na stránkách CityBee!

Zdroj fotek: olakala.cz, olakala.cz, salsa-portal.cz, potapeni.cz
 

úvodní stránka