Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Městská divadla pražská - Divadlo ABC

Praha 1, Vodičkova 28, 11000

zpět na výpis
Tip
 
Městská divadla pražská - Divadlo ABC

Divadlo ABC patří k Městským divadlům pražským a najdete ho v samém centru Prahy.

Telefon:224215943
Kategorie: kultura|divadla

Vybírat můžete z celé řady žánrů. Pobavíte se u hudebních revuí, jako jsou V+W Revue, Bedřich Smetana: The Greatest Hits, a u výborných komedií, například Listopad, Holky z kalendáře. Připomenete si i klasická díla jako Evžen Oněgin.

Na prknech Divadla ABC uvidíte Michala Dlouhého, Simonu Stašovou, Danu Batulkovou, Jitku Smutnou, Jiřího Hánu, Aleše Procházku a mnoho dalších.

V Divadle ABC jsme pro vás připravili i další akce. Pravidelně pořádáme pro děti kreativní a zábavnou dílnu Divadelní ABCeda, kde se mohou seznámit se světem divadla a profesemi, které jsou s ním spojené, například režisér, zvukař, maskérka a další.

Pro ty, kteří by se rádi na jeden den stali herci, pravidelně pořádáme Herecké kurzy pro neherce. Dozvíte se něco o fungování divadla, prostřednictvím zábavných, praktických cvičení prozkoumáte úplnou prapodstatu divadelního umění a možná se i rozpomenete na bezstarostný svět dětských her, na uvolnění, které hru vždy provází.

Vstupenky si můžete rezervovat online na www.MestskaDivadlaPrazska.cz nebo si je zakoupit na pokladnách divadel ABC a Rokoko.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Vodičkova 28
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: