Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Sportovní centrum Řepy

Praha 6, Na Chobotě 1420/16, 16300

zpět na výpis
 
Sportovní centrum Řepy

Tolik sportovních možností na jednom místě!

Telefon:222 204 103
Kategorie: kultura|sport|

U nás najdete profesionální sportovní halu, kde se dá hrát volejbal, basketbal, florbal a mnoho dalších sportů a využít ji lze i pro pořádání kulturních akcí. Náš bazén má délku 25 metrů a kromě čtyř plaveckých drah tu najdete i úžasný relaxační bazén a také wellness bazén a dětské brouzdaliště se skluzavkou. Návštěvu saun můžete zkombinovat s bazénem nebo sem jít i samostatně, každopádně tu jsou pro vás připravené čtyři sauny a několik druhů ochlazení. Parní sauny máme hned dvě, jednu u bazénu, druhou ve wellness. K vaší relaxaci jsou připravena lehátka jak u bazénu, tak ve wellness v odpočívárně, v létě bude k dispozici venkovní relaxační terasa. Venkovní část sportovního centra obsahuje tři kurty na tenis, dvě hřiště na beach volejbal a hřiště na petanque.

Na Chobotě 1420/16
Praha 6, 16300
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: